Susta-Med 300mg

1 ampułka 10 ml

160.00

Susta Med to preparat łączący w sobie kilka zawiesin. Są to:testosteron propionicum, testosteron isohexanoate, testosteron phenylpropionate, testosteron hexanoate.
Za sprawą tych czterech estrów, które silnie działają na organizm uzyskujemy silne działanie anaboliczne, od pierwszych chwil użytkowania. Efekty jednak dopiero ujawniają się po dwóch, trzech tygodniach od regularnego stosowania. Preparat stosuje się w celu uzyskania siły i masy.

Dużą zaletą, która jest pożądana to szybki przyrost masy mięśniowej, siły, niestety produkt charakteryzuje się dużą aromatyzacją, trzeba więc pamiętaj, że masa mięśniowa będzie składała się w większości z wody.

Dawkowanie
Susta Med zostaje aktywny w organizmie do trzech tygodni, wstrzykiwany w postaci iniekcji do organizmu przez co 2 dni. Dawkowanie to od 250 do 1500. mg tygodniowo, ma działanie od 6 do 4 tygodni, długość cyklu wynosi od 8 do 12 tygodni, a wykrywalność wynosi do trzech miesięcy.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych należy wymienić: trądzik, ciało ma podwyższone ciśnienie krwi, przerost prostaty, ginekomastia.
Można walczyć z efektami ubocznymi poprzez stosowanie odpowiednich środków zapobiegających tworzeniu się aromatyzacji.
Jednak przy zastosowaniu tych leków testosteron może traci swoich właściwości, dlatego nie powinniśmy przesadzać z dawkowaniem. Preparat ten nie jest zalecany dla kobiet, ponieważ może wystąpić maskulinizacja.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml