Anastrozole

28 tabletek/1mg
Availability:

Brak w magazynie


140.00

Anastrozole – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Anastrozole to lek produkowany przez firmę Generics Limited. Jego głównym celem jest skuteczna walka z nowotworami. Stosują go kobiety cierpiące na raka piersi. Produkty ma jednak właściwości pożądane przez kulturystów oraz osoby pracujące nad muskulaturą. Naturalnie hamuje produkcję estrogenów i pozwala zminimalizować skutki uboczne przyjmowania sterydów.

Zastosowanie Anastrozole w planie treningowym

Przyjmowanie sterydów anaboliczno-androgenowych może powodować szereg skutków ubocznych, takich jak: ginekomastia, łysienie, trądzik, nadmierne owłosienie na ciele. Przyczyną jest naturalny proces konwersji testosteronu do estrogenów. Wysokie stężenie kobiecych hormonów płciowych w organizmie mężczyzny jest stanem bardzo niepożądanym. Aby temu zapobiec, można stosować leki, które stworzono z myślą o kontroli estrogenów. Takim środkiem jest Anastrozole. Stosuje się go w celu zredukowania szkodliwego wpływu sterydów na organizm.

Efekty stosowania leku Anastrozole

Głównym celem jest obniżenie poziomu estrogenów, które rozwijają się w organizmie mężczyzny podczas przyjmowania sterydów. Lek pozwala zmniejszyć skutki uboczne przyjmowania takich środków, a ponadto, pomaga utrzymać wysoki poziom testosteronu, co przekłada się na dużo szybsze budowanie satysfakcjonującej muskulatury.

Jak przyjmować lek Anastrozole?

Mężczyzna powinien rozpocząć dawkowanie od minimalnej dawki. Nawet ¼ tabletki może przynieść oczekiwane rezultaty. W ciągu dnia nie należy przekraczać dawki jednej tabletki. Środek można przyjąć w porze porannej przed śniadaniem lub po zakończonym treningu.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

28 tabletek/1mg