Anastrozole

28 tabletek/1mg
Availability:

Brak w magazynie


150.00

Anastrozole – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Anastrozole zalicza się do grupy leków o działaniu przeciwnowotworowym. Jest ceniony przez kulturystów, ze względu na hamowanie procesu aromatyzacji, co pozwala ograniczyć poziom estrogenów w organizmie. Stosowany w celu zmniejszenia ryzyka niektórych skutków ubocznych podczas cyklu sterydowego. Za produkcję preparatu odpowiada firma Sandoz.

Zastosowanie preparatu Anastrozole w planie treningowym

Substancją czynną preparatu Anastrozole jest anastrozol. Substancja ta hamuje aromatyzację testosteronu, ograniczając w ten sposób poziom estegenów w organizmie. Bardzo często jest stosowany podczas cyklu sterydowego skupionego na podbijaniu poziomu testosteronu. Ogranicza ryzyko skutków ubocznych, a także maksymalizuje stężenie testosteronu.

Jakie efekty działania oferuje preparat Anastrozole?

Preparat hamuje aromatyzację, czyli proces, w którym testosteron przemienia się w estrogeny. Tym samym, produkt wspiera budowanie masy mięśniowej, a jednocześnie, obniża ryzyko niektórych skutków ubocznych, np. ginekomastii. Najczęściej jest stosowany w większych stosach sterydowych ukierunkowanych na rozwój muskulatury.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Anastrozole

Dużą zaletą jest wydajność tego preparatu. Zwykle wystarczy stosować pół tabletki dziennie, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. W przypadku stosowania większych dawek testosteronu, można przyjmować jedną tabletkę dziennie. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: biegunkę, nudności, ból głowy, senność, nagłe uderzenia gorąca.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

28 tabletek/1mg