Omnadren 5amp x 1ml

5 ampułek /1 ml

149.00

Omnadren 5amp x 1ml – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

Omnadren 5amp x 1ml to niezwykle popularny steryd o silnych właściwościach anabolicznych. Zawarto w nim estry czterech hormonów męskich, w tym testosteronu oraz dihydrotestosteronu. Jest dostępny w formie zastrzyków dostarczających 1ml substancji czynnej. Preparat jest produkowany przez firmę Jelfa i cieszy się uznaniem ze strony kulturystów.

Zastosowanie preparatu Omnadren 5amp x 1ml w planie treningowym

Omnadren to jeden z najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych mających na celu znaczący przyrost masy mięśniowej, a także zwiększenie siły fizycznej. Zawarte są w nim estry testosteronu o krótkim i długim działaniu. Jedna dawka utrzymuje się nawet przez kilka tygodni, co ogranicza potrzebę częstego robienia zastrzyków. Stosowany przez kulturystów oraz osoby uprawiające sporty siłowe.

W jaki sposób działa steryd anaboliczny Omnadren 5amp x 1ml?

Stosowanie produktu Omnadren 5amp x 1ml powoduje zwiększenie stężenia testosteronu w organizmie. W efekcie, przyspieszony zostaje proces wzrostu masy mięśniowej. Jednocześnie, znacznie łatwiej jest się pozbyć niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Efektem jest również większa siła mięśni, dzięki czemu, sportowcy są w stanie uzyskiwać lepsze wyniki podczas cyklu treningowego.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Omnadren 5amp x 1ml

Stosowanie tego sterydu zaleca się od przyjmowania jednej dawki w ciągu tygodnia. Produkt Omnadren 5amp x 1ml oferuje 5 ampułek do zastrzyków, a każda z nich zawiera 1ml substancji czynnej. Podczas cyklu stosowania Omnadrenu mogą wystąpić działania niepożądane: łysienie, spadek libido, bujne owłosienie ciała, a także trądzik młodzieńczy.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

5 ampułek /1 ml