Proviron Masterolone 25 mg


80.00

Proviron Schering – w jakim celu stosowany jest ten steryd?

Proviron Schering to steryd androgenny zawierający w swoim składzie Mesterolon. To substancja wykorzystywana do leczenia problemu zbyt niskiego poziomu testosteronu oraz innych, męskich hormonów. Produkt jest chętnie wybierany przez sportowców, którym zależy na szybszym budowaniu tkanki mięśniowej oraz zapobieganiu aromatyzacji testosteronu. Preparat jest dostępny w formie tabletek, a za jego produkcję odpowiada firma Schering.

Zastosowanie preparatu Proviron zawierającego Mesterolon

Zawarty w Provironie mesterolon wpływa na wzmożoną produkcję męskich hormonów płciowych i zapobiega aromatyzacji testosteronu w estrogenu. Androgenne właściwości tego preparatu mogą być bardzo korzystne z pespektywy sportowców. Proviron Schering wpływa korzystnie na tempo, w jakim budowana jest tkanka mięśniowa. Ułatwia również szybsze spalanie niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Wyższy poziom testosteronu ma wpływ na siłę fizyczną i wytrzymałość. Bardzo często jest stosowany w połączeniu z innymi sterydami anaboliczno-androgennymi.

Jakie efekty daje stosowanie preparatu Proviron Schering?

W trakcie cyklu z preparatem Proviron Schering można zauważyć znacznie szybszy wzrost masy mięśniowej. Jednocześnie, stosowanie produktu wspiera zdolności wysiłkowe organizmu, co przekłada się na dłuższy oraz bardziej intensywny trening. Z pomocą mesterolonu łatwiej jest uzyskać atrakcyjną muskulaturę i spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Zakres efektów zależy w dużej mierze od stosowanej diety oraz planu treningowego.

Dawkowanie Proviron Schering i ewentualne skutki uboczne

Steryd androgenny Proviron Schering jest dostępny w formie tabletek zawierających 25mg substancji czynnej. Zaleca się przyjmowanie 50mg dziennie w pierwszych tygodniach cyklu. Z czasem dawkę można zwiększyć do poziomu 150mg na dobę. Dawkę należy przyjmować co 12 godzin. W trakcie cyklu mogą wystąpić pewne skutki uboczne, takie jak: podwyższone ciśnienie, nerwowość, przetłuszczająca się cera i trądzik, owłosienie ciała i twarzy, łysienie typu androgennego oraz problemy ze snem. Przy prawidłowych dawkach, Proviron nie wpływa na funkcjonowanie wątroby.

Kategoria: Tag: