Artmizol Anastrozole 1 mg


120.00

ARTMIZOL (1mg Anastrozole) – efekty działania, dawkowanie, skutki uboczne

ARTMIZOL (1mg Anastrozole) to preparat w formie tabletek produkowany przez firmę Signature Pharmaceutics. Substancją czynną tego preparatu jest anastrozol będący inhibitorem aromatazy. Preparat jest często stosowany w środowisku kulturystycznym i powala na zachowanie optymalnego poziomu testosteronu, co przenosi się na szybsze budowanie masy mięśniowej. ARTMIZOL często wchodzi w skład większych stosów sterydowych.

W jakim celu stosuje się preparat ARTMIZOL Signature Pharmaceutics?

Anastrozol to inhibitor aromatazy, który blokuje proces przekształcania testosteronu w estrogen. Jest to jeden ze skutków ubocznych przyjmowania sterydów anaboliczno-androgennych. Preparat ARTMIZOL jest zatem stosowany przez osoby uprawiające sport, którym zależy na budowie masy mięśniowej. Z pomocą tego produktu łatwiej jest utrzymać wysoki poziom testosteronu, a jednocześnie, zmniejszyć uciążliwość skutków ubocznych podczas brania sterydów. Preparat znajduje zastosowanie w fazie cięcia, ponieważ pozwala szybciej pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Jakie efekty daje przyjmowanie tabletek ARTMIZOL (1mg Anastrozole)?

Produkt ARTMIZOL (1mg Anastrozole) pozwala utrzymać wysoki poziom testosteronu, a co za tym idzie, zwiększyć efektywność procesów ukierunkowanych na budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zapobiega aromatyzacji testosteronu, dzięki czemu, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych związanych z przyjmowaniem sterydów androgennych.

Jak dawkować preparat ARTMIZOL Signature Pharmaceutics?

Jedna tabletka preparatu zawiera 1mg substancji czynnej, jaką jest anastrozol. W pierwszym tygodniu cyklu należy stosować 0,5mg substancji czynnej dziennie. Jeśli nie zauważymy niepokojących objawów, możemy zwiększyć dawkę do poziomu 1mg na dobę. Cykl z preparatem ARTMIZOL Signature Pharmaceutics nie powinien być dłuższy niż 8-12 tygodni.

Czy anastrozol może powodować skutki uboczne?

ARTMIZOL stosowany w prawidłowych dawkach należy do łagodnych środków i nie powinien powodować uciążliwych skutków ubocznych. W trakcie cyklu mogą się jednak pojawić działania niepożądane, takie jak: ból głowy, nudności, wymioty, wyższy poziom agresji, zaburzone libido, a także ból mięśni i stawów. Należy także dbać o prawidłową suplementację oraz nawadnianie, ponieważ zachodzi większe ryzyko kontuzji w trakcie forsownego treningu.