Steeltropin STEEL Somatropina 100IU


1,100.00

Steeltropin 100IU – w jaki sposób działa rekombinowany hormon wzrostu?

Somatropina to naturalny hormon wzrostu wytwarzany przez przysadkę mózgową. W przypadku osób dorosłych jest wykorzystywana jako lek, ale również jako stymulant, który można wykorzystać w procesie budowania masy mięśniowej. Steeltropin 100IU to preparat dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Jakie efekty można zauważyć w trakcie kilkutygodniowego cyklu?

W jakim celu stosuje się preparat Steeltropin 100IU?

Hormon wzrostu pełni swoją rolę głównie w okresie dziecięcym oraz nastoletnim, odpowiadając za intensywny rozwój układu kostno-mięśniowego. W dorosłym życiu somatropinę można przyjmować w formie rekombinowanej. Jest to powszechne wśród kulturystów pracujących nad definicją mięśni. Preparat Somatropin 100IU powoduje umiarkowany przyrost masy mięśniowej, ale wpływa na włóknistość oraz gęstość mięśni, gwarantując atrakcyjniejszy wygląd muskulatury.

Jakie efekty daje stosowanie produktu Steeltropin 100IU?

Somatropina wywołuje procesy potrzebne do wzrostu masy mięśniowej. Co szczególnie ważne, z pomocą tego preparatu możemy pracować na jakością mięśni. Odpowiednio stosowany hormon wzrostu pomoże pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, co dodatkowo zarysuje muskulaturę. W trakcie cyklu można zauważyć poprawę zdolności wysiłkowych – siły fizycznej oraz wytrzymałości. Uzyskane rezultaty w dużej mierze zależą od stosowanej diety oraz planu treningowego.

Czy w trakcie cyklu mogą wystąpić skutki uboczne?

Preparat Steeltropin 100IU jest dedykowany doświadczonym osobom, które wcześniej stosowały już środki na przyrost masy mięśniowej. W trakcie cyklu mogą bowiem wystąpić skutki uboczne, takie jak: nerwowość, trudności z wypróżnianiem, nudności, bezsenność, krew w moczu i kale. Co więcej, somatropina powoduje większą insulinooporność, co może skutkować tyciem. Aby temu zapobiec, należy stosować insulinę w formie iniekcyjnej. Doświadczeni kulturyści zalecają także przyjmowanie hormonu tarczycy, biorąc pod uwagę wpływ somatropiny na ten narząd.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Steeltropin 100IU

Rekombinowany hormon wzrostu można przyjmować w formie domięśniowych zastrzyków. W jednej ampułce znajduje się 10 IU substancji czynnej. Rekomendowana dawka wynosi 2-5 IU na dobę. Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać tej dawki, ponieważ mogą wystąpić nieodwracalne skutki uboczne. Cykl z preparatem Steeltropin 100IU nie powinien być dłuższy niż 8 tygodni.

Kategoria: Tagi: , ,