Testosteron Enanthate 1ml inj IRAN

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


180.00

Testosteron Enanthate HT to bardzo popularny steryd anaboliczny, dzięki któremu uzyska się szybki i zadawalający efekt budowania masy mięśniowej, a także wzrost siły. Dużą zaletą tego środka jest fakt, iż zapewnia długi okres działania.

Działanie
Testosteron Enanthate HT zapewniam bardzo szybki przyrost masy mięśniowej oraz wzrost siły. Dzięki temu treningi są efektywne i przynoszą dużo satysfakcji. Preparat ten wykazuje działanie androgenne, zapewnia wysokie konwertowanie do DHT oraz silną aromatyzację do estrogenu. Testosteron ten ujawnia okres aktywności w ustroju od 5 do 7 dni, preparat nie powinien być stosowany częściej niż raz na 5 do 10 dni.
Po trzecim tygodniu stosowania widać naprawdę spore efekty w przyroście mięśni.

Dawkowanie
Zalecana dawka to od 250 m do 1000 mg, okres stosowania preparatu wynosi od 8 do 12 tygodni. Ilość przyjmowanego środka jest uzależniona od potrzeb, stanu zdrowia osoby stosującej, dzięki stosowaniu Enanthate uzyskujemy bardzo szybki przyrost masy mięśniowej, siły, a efekty widoczne są po kilku dniach, ważną zaletą jest również to, że  jest to preparat o długim okresie działania od pierwszej aplikacji. Cena jest stosunkowo niska.

Skutki uboczne
Skutki uboczne są ograniczone i głównie wiążą się z dłuższym okresem stosowania oraz dużymi dawkami. Jednym z nich jest przerost gruczołu krokowego, zaburzenia na linii podwzgórze – przysadka – jądra,  zaokrąglenie sylwetki w wyniku gromadzenia wody, podwyższone ciśnienie krwi, tłusta cera trądzikowa, ginekomastia, u młodych ludzi przedwczesne stwardnienie chrząstek stawowych.

U kobiet może występować zjawisko maskulinizacji.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml