-10%

Meridaxin 15 mg

Dostępność:

Brak w magazynie


180.00 200.00

Brak w magazynie

Meridaxin (15mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Meridaxin jest silnym preparatem o działaniu anorektycznym. Przyjmowanie tabletek powoduje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Substancją czynną jest sibutramina. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma PMP Steroids.

Zastosowanie preparatu Meridaxin w planie treningowym

Meridaxin, znany również pod nazwą Meridia, to silny lek o działaniu anorektycznym. Zawarta w nim substancja czynna powoduje intensywną utratę wagi w krótkim czasie. Możliwe jest schudnięcie nawet kilkunastu kilogramów w ciągu jednego miesiąca. Takie kuracje są jednak stanowczo odradzane, ze względu na niebezpieczne skutki uboczne. Odchudzanie powinno być przeprowadzane stopniowo.

Efekty działania sterydu anabolicznego Meridaxin

Preparat powinien być stosowany w małych dawkach, jako wsparcie w procesie treningowym ukierunkowanym na muskularną sylwetkę, wolną od niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Już po tygodniu stosowania preparatu można schudnąć 1-2 kilogramy. Zaleca się dużą ostrożność i stopniowe schodzenie z wagi, aby uniknąć działań niepożądanych.

Jak prawidłowo dawkować preparat Meridaxin?

Preparat dostępny w formie tabletek, zawierających 15mg substancji czynnej. Początkującym zaleca się przyjmowanie połówki tabletki dziennie. Wysokie dawki są niewskazane, ze względu na wysokie ryzyko skutków ubocznych. W trakcie kuracji z kapsułkami Meridaxin wzrasta ryzyko zawału serca, a także udaru mózgu.

Kategoria: Tagi: ,