Clomifene Citrate Clomid

10 tabletek

50.00

Clomifene Citrate Clomid – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Clomifene Citrate Clomid to jeden z leków, zawierających w swoim składzie Klomifen. Jest to lek zaprojektowany z myślą o zwalczaniu bezpłodności u mężczyzn. Stymuluje produkcję testosteronu oraz zapobiega aromatyzacji, dzięki czemu, ceniony przez osoby stosujące sterydy. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Shree Venkatesh Indie.

Zastosowanie preparatu Clomifene Citrate Clomid w planie treningowym

Preparat często stosowany pomiędzy cyklami sterydowymi, w celu zachowania masy mięśniowej i złagodzenia działań niepożądanych. Jest lekiem stosunkowo łagodnym o lekkim nasileniu ewentualnych skutków ubocznych. Zawarta w nim substancja czynna działa na podwzgórze, wpływając na wzmożoną produkcję testosteronu.

Jakie efekty działania ofertuje preparat Clomifene Citrate Clomid?

Produkt Clomifene Citrate Clomid stymuluje produkcję testosteronu. Wyższe stężenie tego hormonu pozwala utrzymać masę mięśniową zbudowaną podczas cyklu sterydowego. Jednocześnie, preparat łagodzi objawy odstawienia oraz zapobiega aromatyzacji, prowadzącej do wytwarzania estrogenów. Jednocześnie wspiera spalanie tkanki tłuszczowej.

Jak prawidłowo przyjmować preparat Clomifene Citrate Clomid?

Dawkowanie tego preparatu zależy od uprzednio stosowanych sterydów. W przypadku silnej aromatyzacji zaleca się przyjmowanie 100-150mg preparatu przez okres 3-4 tygodni. W przypadku niskiej aromatyzacji, zalecana dawka to 50-100mg dziennie przez tydzień lub dwa. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy: nudności, uderzenia gorąca, wymioty oraz reakcje alergiczne.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

10 tabletek