Ovigil 5000 HCG

Komplet (2 ampułki)
Dostępność:

Brak w magazynie


80.00

Wyczyść

Ovigil 5000 HCG – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Ovigil 5000 HCG to popularny lek stosowany w leczeniu niepłodności u kobiet i mężczyzn. Zawiera w sobie hormon HCG, czyli gonadotropinę kosmówkową. Oddziałuje on na podwzgórze prowadząc do wzmożonej produkcji testosteronu. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Shree Venkatesh Indie. Lek często stosowany pomiędzy cyklami sterydowymi.

Zastosowanie preparatu Ovigil 5000 HCG w planie treningowym

Preparat wpływa na wzmożoną produkcję testosteronu, ale nie jest sterydem odpowiedzialnym za wzrost masy mięśniowej. Zwykle jest stosowany przez osoby, które stosują sterydy anaboliczno-androgenne go budowania muskulatury. Po zakończeniu cyklu, Ovigil 5000 HCG ułatwia zachowanie masy mięśniowej, a także łagodzi niepożądane działania.

Efekty działania oferowane przez preparat Ovigil 5000 HCG

Stosowanie tego preparatu ma wpływ na wyższy poziom testosteronu w organizmie. Dzięki temu, produkt ułatwia zachowanie uzyskanej masy mięśniowej, a jednocześnie pomaga zredukować niepotrzebną tkankę tłuszczową. Może łagodzić objawy i efekty uboczne związane z uprzednim stosowaniem silnym sterydów.

Jak prawidłowo dawkować produkt Ovigil 5000 HCG?

Zalecana dawka to 100mg w jednym zastrzyku robionym w trzydniowych odstępach. Preparat należy stosować maksymalnie przez 3-4 tygodnie. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: wymioty, nudności, uderzenia gorąca, bardzo wysokie libido, a także zmienność nastroju.

SKU: brak Kategoria: Tagi: , , ,
Zawartość opakowania

Komplet (2 ampułki)