Androver (Oxymetholonum)

100 tabletek/50mg
Availability:

Brak w magazynie


250.00

Androver (Oxymetholonum) to steryd anaboliczno-androgenny zawierający w swoim składzie oxymetholon. To substancja bardzo popularna wśród kulturystów, którzy marzą o szybszym przyroście masy mięśniowej oraz siły fizycznej. Zaletą jest fakt, że Androver to steryd w tabletkach, który nie wymaga zastrzyków. Za jego produkcję odpowiada firma Vermodje.

Zastosowanie sterydu Androver (Oxymetholonum) w planie treningowym

Androver to kompleksowy steryd, który pomaga w budowaniu masy mięśniowej poprzez wzmożoną produkcję czerwonych krwinek oraz aktywację hormonu wzrostu IGF-1. Steryd ten sprawdza się przede wszystkim w cyklu masowego, w którym zależy na ma na przybraniu dodatkowych kilogramów, z których następnie będziemy rzeźbić docelową muskulaturę.

Jakie efekty oferuje preparat Androver (Oxymetholonum)?

Stosowanie sterydu Androver (Oxymetholonum) pozwala na szybsze zbudowanie masy mięśniowej. Jednocześnie, korzystnie wpływa na wytrzymałość oraz siłę fizyczną, co ułatwia uzyskanie systematycznego progresu formy. Jakość uzyskanych efektów zależy w dużej mierze od wybranego planu treningowego oraz stosowanej diety.

Jak prawidłowo dawkować steryd Androver (Oxymetholonum)?

Optymalna dawka preparatu zależy w dużej mierze od naszych indywidualnych potrzeb oraz aktualnej masy ciała. Początkujący powinni stosować dawkę 20-50mg dziennie. Zaawansowani użytkownicy mogą stopniowo zwiększać dawkę, ale należy pamiętać o potencjalnych skutkach ubocznych związanych z nadmierną aromatyzacją: większe ryzyko ginekomastii, łysienie typu męskiego, nadmierne owłosienie ciała, spadek libido.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

100 tabletek/50mg