Sustaver 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


110.00

Wyczyść

Sustaver 10ml to typowy steryd o silnych właściwościach androgennych. W jego skład wchodzą cztery estry testosteronu o różnym czasie półtrwania. Jest to: propionian, fenylopropionian, kaprynian oraz isocaproate. Preparat dostępny w formie iniekcyjnej, produkowany przez firmę Vermodje. Bardzo popularny w środowisku kulturystycznym.

Zastosowanie preparatu Sustaver 10ml w planie treningowym

Wyższe stężenie testosteronu w organizmie mężczyzny sprzyja szybszemu budowaniu masy mięśniowej. Dlatego, dużym zainteresowaniem sportowców i kulturystów cieszą się preparaty, takie jak Sustaver 10ml. To sposób na podwyższenie stężenia hormonu poprzez dostarczenie syntetycznej wersji w formie estrów testosteronu o różnym czasie półtrwania.

Jakie efekty działania może zaoferować ten produkt?

Cykl masowy z preparatem Sustaver 10ml pozwala zbudować kilka kilogramów czystej masy mięśniowej. Jednocześnie, wyższe stężenie testosteronu przekłada się na większą siłę fizyczną oraz wytrzymałość, dzięki czemu, można uzyskać lepsze rezultaty podczas treningu. Cykl z preparatem Sustaver 10ml nie powinien trwać dłużej niż 12 tygodni.

Jak prawidłowo dawkować steryd Sustaver 10ml?

Sustaver 10ml to steryd dostępny w formie iniekcyjnej. Zaleca się przyjmowanie dawki 250mg tygodniowo. To duży plus, ponieważ wystarczy jeden zastrzyk na tydzień. Zaawansowane osoby mogą stopniowo zwiększyć dawkę nawet do 750mg. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: trądzik, nadmierną agresję, przetłuszczanie skóry, łysienie typu męskiego oraz bezsenność.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml