Testover P 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


90.00

Wyczyść

Testover P to steryd anaboliczno-androgenny, który wspiera budowę wartościowej masy mięśniowej. Substancją czynną tego produktu jest propionat testosteronu. To ester wykazujący się stosunkowo krótkim czasem półtrwania. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Vermodje, ciesząca się dużą popularnością w środowisku kulturystycznym.

Jakie zastosowanie posiada steryd Testover P?

Preparat jest stosowany zwykle w fazie cięcia i ma na celu poprawienie definicji mięśni. Jest to zatem dobra propozycja dla osób, które chcą uwydatnić muskulaturę, a także pozbyć się niepotrzebnego tłuszczu. Stosowanie sterydu Testover P o silnych właściwościach anaboliczno-androgennych przenosi się także na wytrzymałość organizmu.

Jakie efekty działania może nam zaoferować Testover P?

Stosowanie sterydu Testover P pozwala uzyskać lepszą definicję mięśni. Preparat wzmacnia rozwój wartościowej masy mięśniowej, uwydatniając i utwardzając muskulaturę. Jest pomocny także w fazie cięcia, gdy staramy się zgubić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Stosowanie tego preparatu korzystnie wpływa na wytrzymałość i siłę fizyczną.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Testover P

Testover P to steryd dostępny w formie iniekcyjnej. Ze względu na krótszy czas półtrwania, zachodzi konieczność częstego wykonywania iniekcji. Zaleca się przyjmowanie dawki 500-700mg tygodniowo. W trakcie cyklu mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak: trądzik, przetłuszczająca się skóra, wypadanie włosów, nadciśnienie, wahania nastroju.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml