Boldever 10 ml

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


120.00

Boldever 10ml to steryd anaboliczno-androgenny dostępny w formie iniekcyjnej. Aktywną substancją tego preparatu jest undecylenian boldenonu, odpowiadający za korzystny bilans azotowy, co przekłada się szybszą syntezę białka w mięśniach. Jest to steryd, z pomocą którego można szybciej uzyskać docelową masę mięśniową. Za jego produkcję odpowiada firma Vermodje.

Zastosowanie sterydu Boldever 10ml w planie treningowym

Produkt wspiera budowę jakościowej masy mięśniowej, a jednocześnie, korzystnie wpływa na siłę mięśni. Wszystko za sprawą boldenonu zawartego w preparacie Boldever 10ml. Wpływa on korzystnie na syntezę tlenku azotu, co przyczynia się do lepszego wykorzystania białka w komórkach mięśniowych. To dobry wybór dla kulturystów pracujących nad definicją mięśni.

Efekty działania oferowane przez preparat Boldever 10ml

Boldever odznacza się silnym działaniem anabolicznym i umiarkowanym działaniem androgennym. Pomaga w budowanie jakościowej i dobrze wyrzeźbionej muskulatury. Efekty pojawiają się stopniowo, a ich jakość w dużej mierze zależy od zastosowanego planu treningowego oraz diety. W trakcie stosowania preparatu Boldever 10ml można zauważyć wzrost siły fizycznej.

Jak prawidłowo dawkować produkt Boldever 10ml?

Steryd jest dostępny w formie iniekcyjnej. Należy przyjmować 200-600 mg substancji czynnej w ciągu tygodnia, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Boldever 10ml może być stosowany także przez kobiety, ale w dużo mniejszej dawce, do 100mg tygodniowo. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: przetłuszczanie się skóry, trądzik, nadpobudliwość, łysienie typu męskiego.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml