Oxaver 100tabl/Oxandrolone

100 tabletek
Dostępność:

Brak w magazynie


250.00

Wyczyść

Oxaver jest sterydem anabolicznym zawierającym w swoim składzie oksandrolon. Substancja ta wpływa korzystnie na syntezę fosfokreatyny w komórkach mięśniowych, co wpływa na wydajniejszy wzrost masy mięśniowej. Preparat wspiera również efektywną regenerację po treningu. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Vermodje.

Jakie zastosowanie posiada steryd Oxaver?

Za pozytywne efekty cyklu odpowiada oksandrolon. Substancja ta wykazuje silne działanie anaboliczne, a mianowicie, wpływa na lepszą syntezę fosfokreatyny w mięśniach. Proces tej jest odpowiedzialny za wzrost hormonu ATP, odpowiadającego za rozwój masy mięśniowej. Oxaver wykorzystuje się w cyklu ukierunkowanym na jakościowe i lepiej zarysowane mięśnie.

Efekty działania oferowane przez preparat Oxaver

Stosowanie preparatu wspiera budowanie jakościowej masy mięśniowej, a jednocześnie, ułatwia redukcję niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. W rezultacie można uzyskać atrakcyjnie zarysowaną muskulaturę, a jednocześnie, zanotować wzrost wytrzymałości i siły fizycznej. Oxaver można łączyć w stosy z innymi sterydami anaboliczno-androgennymi.

Jak prawidłowo dawkować steryd Oxaver?

Oxaver to steryd dostępny w formie tabletek. Jedna tabletka zawiera 10mg substancji czynnej. Zaleca się przyjmowanie od 3 do 6 tabletek w ciągu dnia. Steryd mogą również stosować kobiety, ale w dużo niższej dawce (5-10mg dziennie). Cykl nie powinien trwać dłużej niż 6-8 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: łysienie typu męskiego, wzrost agresji, trądzik, nadciśnienie.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

100 tabletek