Mastever 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


120.00

Wyczyść

Mastever 10ml to produkt zaliczający się do grona sterydów o działaniu androgennym i anabolicznym. Substancją czynną tego preparatu jest propionian drostanolonu. Z pomocą tej substancji można utrzymać wyższe stężenie testosteronu potrzebnego w procesie budowania masy mięśniowej. Steryd jest produkowany przez firmą Vermodje, popularną w środowisku kulturystycznym.

Jakie zastosowanie posiada steryd Mastever 10ml?

Steryd zawierający w swoim składzie propionian drostanolonu odznacza się silnym działaniem anabolicznym, wpływając na wzrost masy mięśniowej. Mastever 10ml to uniwersalny produkt, który można stosować zarówno w cyklu masowym, jak również w fazie cięcia. Może być stosowany w większych stosach, dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Efekty działania oferowane przez steryd Mastever 10ml?

Stosowanie preparatu Mastever 10ml wpływa na szybszy rozwój masy mięśniowej. W trakcie cyklu można zauważyć także wyraźny wzrost siły fizycznej oraz wytrzymałości, co przełoży się na lepsze efekty podczas treningu siłowego. Efekty są dostrzegalne już po kilku tygodniach stosowania, a ich jakość zależy w dużej mierze od planu treningowego oraz diety.

Jak prawidłowo dawkować preparat Mastever 10ml?

Mastever 10ml jest sterydem dostępnym w formie iniekcyjnej. Zalecana dawka to 300-500mg tygodniowo. Zastrzyk najlepiej jest wykonywać co 3-4 dni, stosując jednorazową dawkę 100mg. Cykl nie powinien trwać dłużej niż 8-12 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: łysienie typu męskiego, nadmierny trądzik przez wzrost agresji.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml