Turinover 100tabl/turanabol

100 tabletek
Dostępność:

Brak w magazynie


150.00

Wyczyść

Turinover to steryd anaboliczno-androgenny, zawierający w swoim składzie turanabol, czyli jedną z pochodnych testosteronu. Preparat jest dostępny w formie tabletek i bywa często wykorzystywany w fazie cięcia, dla poprawienia jakości masy mięśniowej. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Vermodje, dobrze znana w środowisku kulturystycznym.

Zastosowanie preparatu Turinover w planie treningowym

Turanabol to pochodna testosteronu,  wspierająca prawidłowy rozwój masy mięśniowej. Ze względu na niską aromatyzację, steryd pomaga uzyskać jakościową muskulaturę przy mniejszym udziale tkanki tłuszczowej oraz wody. Przez kulturystów bywa stosowany szczególnie w fazie cięcia, której celem jest uzyskanie dobrze zarysowanych i twardych mięśni.

Jakie efekty działania oferuje preparat Turinover?

Przyjmowanie sterydu Turinover pozwala utrzymać zbudowaną masę mięśniową, a jednocześnie, poprawić definicję muskulatury. Substancja czynna zawarta w tym preparacie zwiększa twardość i gęstość mięśni, a także pomaga pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Jakość efektów zależy od stosowanej diety, a także planu treningowego. Cykl z preparatem Turinover 100tabl/turanabol nie powinien trwać dłużej niż 8 tygodni.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Turinover 100tabl/turanabol

Preparat Turinover jest dostępny w formie tabletek, zawierających 10mg substancji czynnej. Dziennie należy przyjmować od 10 do 20mg substancji czynnej. Nie należy przekraczać tej dawki, ze względu na silne obciążenie wątroby. Podczas stosowania sterydu Turinover mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak: trądzik, łysienie typu męskiego, wzrost poziomu szkodliwego cholesterolu, nadciśnienie.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

100 tabletek