Testover C

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


110.00

Wyczyść

Testover C to steryd anaboliczno-androgenny, którego substancją czynną jest cypionat testosteronu. Poprzez zwiększenie stężenia testosteronu w organizmie, mężczyźni mogą przyspieszyć proces budowania masy mięśniowej. Steryd jest dostępny w formie iniekcyjnej, a za jego produkcję odpowiada firma Vermodje.

Jakie zastosowanie posiada steryd Testover C?

Testover zalicza się do sterydów o silnym działaniu androgennym. Zawarty w nim cypionat testosteronu zwiększa stężenie hormonu potrzebnego do intensywnego wzrostu masy mięśniowej. Długi okres półtrwania ogranicza konieczność częstych iniekcji. 10-tygodniowy cykl pozwala na uzyskanie imponujących rezultatów.

Efekty działania oferowane przez preparat Testover C?

Testover C to steryd, który pozwala przyspieszyć proces budowania masy mięśniowej. Ze względu na silną retencję, jest to typowy preparat do fazy masowej. Po jej zakończeniu rozpoczyna się praca nad rzeźbieniem i kształtowaniem jakościowej muskulatury. Efekty cyklu zależą od zbilansowanej diety, a także od odpowiedniego planu treningowego.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Testover C?

Środek jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna fiolka zawiera w sobie 200mg substancji czynnej. Zaleca się przyjmowanie dawki 200-600mg na tydzień. Zaawansowane osoby o większej masie ciała mogą przyjmować do 1000mg tygodniowo. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: łysienie typu męskiego, trądzik, zmienność nastrojów oraz nadciśnienie.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml