Trenaver E

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


160.00

Wyczyść

Trenaver E to popularny steryd anaboliczny, który wspiera budowę wartościowej masy mięśniowej przy niskim udziale tkanki tłuszczowej. Substancją czynną tego preparatu jest enantan trenbolonu. To jedna z najczęściej stosowanych substancji przez kulturystów. Za produkcję tego preparatu odpowiada dobrze znana firma Vermodje.

Jakie zastosowanie posiada steryd Trenaver E?

Trenaver E zawiera w swoim składzie enantan trenbolonu, który przyczynia się do wzmożonej produkcji beztłuszczowej masy mięśniowej. Jest od wielu lat stosowany przez kulturystów szykujących się do zawodów. Pozwala lepiej wyeksponować mięśnie i zredukować niepotrzebna tkankę tłuszczową. Uważany za jeden z najlepszych sterydów wspierających rzeźbienie muskulatury.

Efekty działania oferowane przez preparat Trenaver E

Przyjmowanie sterydu Trenaver E powoduje wzrost jakościowej masy mięśniowej oraz szybszą redukcję zalegającej tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, preparat poprawia definicje mięśni, czyniąc je twardszymi i gęstszymi. Stosowanie preparatu Trenaver E może także poprawić wytrzymałość i siłę fizyczną organizmu, co wpłynie na lepsze wyniki podczas treningów.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Trenaver E

Steryd Trenaver E jest dostępny w formie iniekcyjnej. Ampułka preparatu zawiera 200mg substancji czynnej. Prawidłowe dawkowanie wynosi 200-600mg tygodniowo, co oznacza 2-3 zastrzyki. Podczas cyklu z produktem Trenaver E mogą pojawić się skutki uboczne, takie jak: trądzik, łysienie typu męskiego, wzrost agresji czy nadciśnienie.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml