Trenaver 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


150.00

Wyczyść

Trenaver 10ml to steryd anaboliczno-androgenny zawierający w swoim składzie octan trenbolonu. To jeden z najsilniejszych sterydów przeznaczonych do budowania wartościowej masy mięśniowej. Preparat jest dostępny w formie iniekcyjnej, a za jego produkcję odpowiada firma Vermodje.

Zastosowanie preparatu Trenaver 10ml w planie treningowym

Trenbolon to substancja odznaczająca się silnymi właściwościami anabolicznymi. Pozwala skutecznie zatrzymać proces katabolizmu, odpowiedzialny za spadek masy mięśniowej. Jednocześnie, wspiera proces budowania wartościowej masy o niższym udziale wody i tkanki tłuszczowej. Jest popularnym wyborem ze strony osób pracujących nad definicją mięśni.

Jakie efekty może zaoferować środek Trenaver 10ml?

Trenaver 10ml pobudza wzrost jakościowej masy mięśniowej, a jednocześnie, stymuluje większą produkcję czerwonych krwinek, co przekłada się na większą wydolność i wytrzymałość podczas treningu. Stosowanie tego preparatu ułatwia również redukcję tkanki tłuszczowej, co jest szczególnie istotne w fazie cięcia.

Jak prawidłowo dawkować preparat Trenaver 10ml?

Preparat Trenaver 10ml jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 100mg substancji czynnej. Mężczyznom zaleca się przyjmowanie dawki 50-100mg codziennie lub co drugi dzień. Podczas stosowania sterydu Trenaver 10ml może dochodzić do skutków ubocznych, takich jak: łysienie typu męskiego, trądzik, wahania nastroju, przerost prostaty.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml