Naposim 100tabl/metanabol

100 tabletek
Dostępność:

Brak w magazynie


120.00

Wyczyść

Naposim to steryd anaboliczno-androgenny, zawierający w swoim składzie dianabol, który przyspiesza wzrost masy mięśniowej i może być pomocny w utrzymaniu uzyskanych efektów. Preparat jest dostępny w formie tabletek, co ma duży wpływ na jego popularność. Naposim jest lekiem produkowanym przez firmę Vermodje.

Zastosowanie preparatu Naposim w planie treningowym

Dianabol zawarty w produkcie ma duży wpływ na wzrost jakościowej masy mięśniowej. Z jego pomocą można skutecznie zmniejszyć problem zalegającej tkanki tłuszczowej, co przydaje się szczególnie w fazie cięcia, gdy zależy nam na poprawie definicji mięśni. Ze względu na krótki czas półtrwania, kluczem do sukcesu jest regularne dawkowanie.

Jakie efekty może zaoferować preparat Naposim?

Stosowanie preparatu Naposim wspiera wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Regularne stosowanie pozwala także spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową, dzięki czemu, można uwydatnić mięśnie. Jakość uzyskanych efektów zależy w dużej mierze od odpowiedniego planu treningowego, a także stosowanej diety.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Naposim

Jedna tabletka preparatu Naposim 100tabl/metanabol zawiera 10mg substancji czynnej. Zaleca się dawkowanie w postaci 20-50mg dziennie, w zależności od stopnia zaawansowania i wagi. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 8-12 tygodni, ze względu na silne obciążenie wątroby. Ponadto, wśród skutków ubocznych należy wymienić: łysienie, trądzik, wzrost agresji, nadciśnienie.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

100 tabletek