Stanover 100tabl/ winstrol

100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


130.00

Stanover zalicza się do grona sterydów o właściwościach anaboliczno-androgennych. Preparat zawiera w swoim składzie Stanozol, który wspiera proces budowania masy mięśniowej. Z jego pomocą można skutecznie pracować nad definicją mięśni. Steryd jest dostępny w formie tabletek produkowanych przez firmę Vermodje.

Jakie zastosowanie posiada preparat Stanover?

Stanover jest powszechnie stosowany w fazie cięcia, w celu uwydatnienia muskulatury i pozbycia się zalegającej tkanki tłuszczowej. Często jest stosowany w większych stosach, np. w połączeniu z trenbolonem. Steryd wykorzystywany w celu poprawy definicji mięśni. Pomaga w uzyskaniu dobrze zarysowanej i twardszej muskulatury.

Efekty działania oferowane przez preparat Stanover

Przyjmowanie sterydu Stanover pozwala zwiększyć przyrost wartościowej masy mięśniowej, o niższym udziale tłuszczu oraz wody. Jednocześnie, wspiera redukcję tkanki tłuszczowej, dzięki czemu, może być wykorzystywany w fazie cięcia. Preparat często łączony z innymi sterydami, np. trenbolonem, dla uzyskania lepszych rezultatów.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Stanover

Stanover to steryd występujący w formie tabletek. Każda z nich zawiera 10mg substancji czynnej. Mężczyznom zaleca się przyjmowanie od 30 do 70mg dziennie, w zależności od aktualnej masy ciała. Kobiety mogą stosować maksymalnie 10mg dziennie. Steryd w większych dawkach stanowi duże obciążenie dla wątroby, dlatego cykl nie powinien trwać dłużej niż 10 tygodni.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

100 tabletek