Testover E 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


110.00

Wyczyść

Testover E to steryd o właściwościach anaboliczno-androgennych. Substancją czynną w tym preparacie jest enantan testosteronu. Jest to ester odznaczający się długim okresem półtrwania. Podwyższone stężenie testosteronu utrzymuje się nawet przez kilka tygodni po iniekcji. Steryd jest produkowany przez firmę Vermodje, dobrze znaną w środowisku kulturystycznym.

Jakie zastosowanie posiada steryd Testover E?

Sterydy zawierające w swoim składzie enantan testosteronu służą do budowania wartościowej masy mięśniowej, poprzez utrzymanie optymalnego stężenia testosteronu. Ester ten wykazuje się spowolnionym uwalnianiem oraz dłuższym okresem półtrwania. Ze względu na mniejszą aromatyzację, jest dobrym wyborem podczas pracy nad definicją mięśni.

Efekty działania oferowane przez produkt Testover E

Przyjmowanie sterydu Testover E wpływa na podwyższenie i utrzymanie optymalnego stężenia testosteronu w organizmie. Dzięki temu, efektem jest szybszy wzrost jakościowej masy mięśniowej, o niskim udziale tłuszczu oraz wody. Ponadto, w trakcie cyklu możemy dostrzec wyraźny wzrost siły fizycznej oraz wytrzymałości, co poprawia wyniki uzyskiwane podczas treningu siłowego.

Jak prawidłowo dawkować steryd Testover E?

Preparat Testover E jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 250mg substancji czynnej. Ze względu na długi czas półtrwania, wystarczy dawka 250-500mg tygodniowo. W trakcie cyklu mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak: nadmiernie łysienie, trądzik, nadciśnienie, wzrost agresji, a także problemy ze snem.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml