Decaver 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


130.00

Wyczyść

Decaver 10ml to steryd anaboliczno-androgenny zawierający w swoim składzie nandrolon. Środek ten jest wyjątkowo popularny wśród sportowców i kulturystów, ponieważ z jego pomocą można uzyskać szybszy przyrost masy mięśniowej. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Vermodje.

Jakie zastosowanie posiada preparat Decaver 10ml?

Nandrolon to jedna z najczęściej stosowanych substancji w celu uzyskania większej masy mięśniowej. Substancja ta jest podstawą sterydu anabolicznego Decaver, cenionego w środowisku kulturystycznym. Z pomocą tego sterydu można poprawić bilans azotowy, co przyczyni się do lepszej syntezy białka w komórkach mięśniowych, co wpłynie na ich rozmiar i kondycję.

Efekty działania oferowane przez produkt Decaver 10ml

Przyjmowanie sterydu Decaver 10ml prowadzi do przyspieszenia procesu budowy masy mięśniowej. Już po kilku tygodniach stosowania można zauważyć wyraźne rezultaty. Oprócz większej masy mięśniowej, efektem jest większa wytrzymałość oraz siła fizyczna organizmu. Jest dobrym wyborem, jeśli zależy nam na poprawie definicji mięśni.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Decaver 10ml

Steryd Decaver 10ml jest dostępny w formie iniekcyjnej. Zalecana dawka to ok. 200-600mg tygodniowo. W przypadku początkujących i średniozaawansowanych osób, z powodzeniem wystarczy jeden zastrzyk tygodniowo dostarczający 200mg nandrolonu. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: nadpobudliwość, wzrost agresji, łysienie typu męskiego, a także trądzik.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml