Primover 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


150.00

Wyczyść

Primover 10ml to steryd anaboliczno-androgenny, w skład którego wchodzi enantan metonolonu. To dosyć łagodny środek wspierający budowę jakościowej masy mięśniowej. Ze względu na niższe ryzyko skutków ubocznych, Primover 10ml jest chętnie stosowany przez początkujące osoby. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Vermodje.

Zastosowanie sterydu Primover 10ml w planie treningowym

Primover to lek stosowany w celu wzmocnienia układu odpornościowego. Często bywa częścią terapii osób chorujących na AIDS. Zawarta w nim substancja wykazuje jednak działanie anaboliczne, dzięki czemu, preparat znajduje zastosowanie w kulturystyce. Z pomocą tego preparatu można popracować nad definicją mięśni, uzyskując przyrost wartościowej muskulatury.

Jakie efekty działania oferuje preparat Primover 10ml?

Przyjmując steryd Primover 10ml można uzyskać wzrost jakościowej masy mięśniowej. Preparat powoduje również przyrost siły i wytrzymałości, dzięki czemu, z jego pomocą można uzyskać lepsze wyniki podczas treningu siłowego. Jakość efektów w dużej mierze zależy od zastosowanego planu treningowego, a także od diety.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Primover 10ml

Preparat Primover 10ml jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna fiolka preparatu o pojemności 10ml to 100mg substancji czynnej. Mężczyźni powinni stosować od 200 do 400mg tygodniowo. W przypadku kobiet, dawka powinna być czterokrotnie niższa. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy trądzik, przetłuszczającą się skórę oraz wzmożone wypadanie włosów.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml