Tri-Trenaver 10 ml

1 ampułka 10 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


160.00

Wyczyść

Tri-Trenaver 10ml to steryd anaboliczno-androgenny, który zawiera w swoim składzie mieszankę trzech estrów trenbolonu: octan, enantan oraz hexahydrobenzylcarbonat. To jeden z najsilniejszych i najwydajniejszych sterydów wykorzystywanych do budowania jakościowej masy mięśniowej. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Vermodje.

Zastosowanie preparatu Tri-Trenaver 10ml w planie treningowym

Preparat jest stosowany głównie w celu budowania jakościowej masy mięśniowej. Jest powszechnie wykorzystywany przez kulturystów przygotowujących się do zawodów. Trenbolon pozwala utrzymać masę mięśniową oraz pracować nad jej definicją. Jednocześnie, bywa niezwykle pomocny przy redukcji niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Efekty działania oferowane przez Tri-Trenaver 10ml

Stosowanie preparatu Tri-Trenaver 10ml sprzyja budowaniu wartościowej masy mięśniowej, o niskim udziale tłuszczu i wody. Już w ciągu kilku tygodni można zauważyć wyraźny wzrost twardości mięśni oraz ich lepszy zarys. Stosowanie sterydu Tri-Trenaver 10ml wpływa także na wytrzymałość oraz siłę fizyczną mięśni, co pozwala notować regularny progres formy. Jakość efektów zależy od stosowanej diety i planu treningowego.

Jak prawidłowo dawkować steryd Tri-Trenaver 10ml?

Środek jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka preparatu Tri-Trenaver 10ml zawiera 200mg substancji czynnej. Podczas cyklu należy przyjmować 200-600mg substancji tygodniowo. W trakcie przyjmowania preparatu Tri-Trenaver 10ml mogą pojawić się skutki uboczne, takie jak: trądzik, łysienie typu męskiego, wzrost agresji, a także nadciśnienie.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml