,

HGH (hormon wzrostu) EP

100 jednostek
Availability:

Brak w magazynie


1,200.00

Hormon wzrostu hgh jest molekułą białkową wydzieloną w przysadce, która łączy się z receptorami hormonu, które występują na powierzchni komórek, organów i tkanek wewnętrznych organizmu. Hgh jest popularny wśród sportowców. Hormon ten podczas przyjmowania jest degradowany w nerkach, usuwa go częściowo z organizmu, zmusza to nas do dosyć częstych iniekcji,  nawet dwa razy dziennie w dawkach.

Zastosowanie preparatu hgh
W przypadku hormonu wzrostu, jeżeli występuje jego niedobór następuje starzenie się organizmu. Wykorzystywany jest on więc w medycynie, w przypadku leczenia karłowatości, która występuje u dzieci. Choroba ta wiąże się z nieprawidłowym funkcjonowaniu przysadki mózgowej.

Hormon ten przyjmowany w formie leku wpływa na przyrost masy mięśniowej, również sprawdza się jako spalacz tłuszczu, przynosi zdolności regenerowania organizmu, działa uodparniająco, również wpływa pozytywnie na regenerację uszkodzeń skóry, a także przyspiesza leczenie kontuzji, ma więc wiele zalet, które warto wykorzystywać zwłaszcza jeśli chodzi o sportowców.

Hormon ten wykorzystywany jest w kulturystyce, podawany jest podskórnie poprzez wstrzyknięcia. Zamiast domięśniowego podawania, podaje się go np. cienką igłą w skórę brzucha.

Przeciwwskazania

Hormon ten ma dużo zalet, jednakże przyjmowany w nadmiarze może spowodować skutki uboczne. Przyjmowanie tego hormonu może powodować wzrost kości, może nastąpić na przykład przerośnięcie szczęki, zdarzają się szerokie kości policzkowe, jest to efektem zbyt dużej ilości hormonu wzrostu w organizmie. Również odczucia, które towarzyszą przyjmowaniu hormonu wzrostu to drętwienie palców lub dłoni, gromadzenie się wody w organizmie.

SKU: Brak danych Kategorie: , Tagi: ,
Zawartość opakowania

100 jednostek