Androdianabol Platinum (10 mg)

AndroDianabol  od Platinum Labs to nic innego jak doustny metandienon w dawce 10 mg.

Opakowanie produktu zawiera 5 blistrów po 20 tabletek. Trzeba przyznać, że tabletki są dość trudne do przełamania. Ich smak jest neutralny z delikatnie wyczuwalną „goryczką”. Wypełniaczem w tym preparacie jest ludipress, który zapewnia doskonałe wchłanianie metandienonu. AndroDianabol jest sterydem unikalnym, ale wartym uwagi. Jego jakość jest zgodna z normami GMP (ang. good manufacturing practice – zespół standardów stosowanych w produkcji przemysłowej, a zwłaszcza w branży farmaceutycznej i spożywczej), co gwarantuje wysoki poziom produktu. Dodatkową korzyścią jest przystępna cena środka.

Zastosowanie: przyrost siły oraz masy (głównie w wyniku nagromadzenia wody w organizmie). Większość masy „znika” po odstawieniu, Metandienon idealnie więc nadaje się na rozpoczęcie kuracji sterydami. Następnie sięgając po steryd o przedłużonym działaniu można liczyć na solidną tkankę mięśniową.

Możliwe skutki uboczne: ryzyko aromatyzacji, retencji wody, maskulinizacji (cech męskich) u kobiet, szkodliwego wpływu na wątrobę, dolegliwości żołądkowo – jelitowych.

Dawkowanie: dawki około 20 – 40 mg dziennie stosowane przez 2 – 4 tygodnie, już po kilku dniach dają odczuć użytkownikowi typowe działanie metandienonu.

Podsumowując:

Platinium Labs, producent z Mołdawii oferuje sterydy najwyższej jakości. Na stronie producenta można sprawdzić numer seryjny produktu, dzięki czemu potencjalny użytkownik ma informacje o oryginalności towaru na „wyciągnięcie ręki”.

Zalety Androdianabol Platinum:

– cena

– świetna jakość

– wygoda użycia

Wady:

– słaba dostępność