SUSTANON 500 Testosteron MIX w podwójnym stężeniu 500mg/1ml

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


220.00

Sustanon 500 testosteron mix jest środkiem, który łączy w sobie kilka form testosteronu: testosteron propionate, testosteron fenylopropionian. Należy on do anaboliczno-androgennych środków, okres żywotności wynosi 21 dni, dostępny jest zazwyczaj w formie zawiesiny domięśniowego wstrzykiwania.

Preparat ten wykorzystywany jest w celach leczniczych, jako środek uzupełniający niedobór testosteronu u mężczyzn, dzięki swoim właściwością anabolicznym Sustanon 500 testosteron mix często stosowany jest w kulturystyce, pozwala na uzyskanie dużego przyrostu masy mięśniowej oraz siły.

Zalecane dawkowanie

Zalecane dawkowanie obejmie 300 do 2000 mg na tydzień, najlepiej dokonywać iniekcji co drugi dzień. Sustanon 500 nie powinien przekraczać 8 do 16 tygodni, praktykowane są bardzo często cykle sześciotygodniowe.

Skutki uboczne

Sustanon 500 Testosteron mix wykazuje działanie androgenne, należy spodziewać się takich działań niepożądanych jak: wypadanie włosów, trądzik wzrost agresji i przetłuszczanie się skóry, może dojść do aromatyzacji do estrogenów, pojawia się retencja wody oraz ginekomastia.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml