Sterydy.net.pl | anaboliki, peptydy, koksy

Dinandrol jest mieszanką Nandrolonu, która w swoim składzie ma zarówno dekanian nandrolonu, jak i fenylopropionian nandrolonu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich hormonów Nandrolonu, anaboliczna ocena Dinandrolu, wynosi 125, do tego ocena 37 za wynik androgeniczny. Dla zapewnienia optymalnego poziomu, wymagane są regularne iniekcje. Wstrzyknięcia Dianandrolu (w odstępach 2 - 3 tygodni) powinny odbywać się wielokrotnie w ciągu tygodnia. Jeśli nie będą wykonywane odpowiednio często, użytkownik uzyska nieregularny poziom Nandrolonu.

Dinandrol jako hormonalny steryd anaboliczny stosowany jest głównie do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej.

Poza sezonem pomaga zwiększyć przyrost mięśni. Dinandrol nie powoduje tak szybkiego czy drastycznego wzrostu masy mięśni czy wagi, jak sterydy doustne, ale efekt będzie zauważalny, zwłaszcza przy podaży dodatkowych kalorii. Warto wiedzieć, że masa mięśniowa uzyskana w towarzystwie Dinandrolu, po zatrzymaniu stosowania jest bardziej widoczna w porównaniu z innymi sterydami. Ryzyko utraty tkanki tłuszczowej w okresie wzrostu poza sezonem jest dużo mniejsze. Hormon Nandrolonu trudno uznać za pewnego kandydata na steryd anaboliczny, ale niezależnie od krążących opinii Dinandrol jest skutecznym pomocnikiem w fazie cięcia. 

Dinandrol, jak wszystkie rodzaje sterydów anabolicznych i hormonów, może wywoływać niepożądane skutki.

Ogólnie rzecz ujmując, sterydy na bazie Nandrolonu i Nandrolonu będą łatwe do zaakceptowania dla większości użytkowników. Niektórzy mężczyźni będą odczuwać pewne skutki, ale można je zminimalizować, przyjmując odpowiednie dawki sterydów.

Dawki Dinandrolu wahają się od umiarkowanych do dużych, wszystko zależy od celu użycia. Dla celów terapeutycznych dawka pojedyncza w wysokości 100 mg na tydzień powinna być wystarczająca. 200 mg tygodniowo to dawka optymalna dla tych, którzy sięgają po Dinandrol w ramach procedury cięcia. Poza sezonem dawka przeciętna wynosi około 300 mg - 600 mg / tydzień. Start od 300 mg jest najlepszą opcją, a jeśli jest tolerowane, dawkę można zwiększyć przy następnym cyklu. Dla kobiet dawka maksymalna to 50 mg na tydzień, przez cztery do sześciu tygodni. Po zaprzestaniu należy zachować abstynencję przez co najmniej 2 miesiące.