ENABOL 250 Testosterone Enanthate Alchemia

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


140.00

Enanthate Enabol to bardzo popularna, dostępna forma testosteronu, posiada wysoką aromatyzację, a to wiąże się z większą zdolność organizmu do retencji wody, ma działanie androgenne. Proponowany jest w formie ampułek. Zapewnia duży przyrost masy mięśniowej.
Stosować go mogą zarówno doświadczeni kulturyści, jak również początkujący.
Jego działanie utrzymuje się do około 7 dni. Jego cena jest atrakcyjna.

Dawkowanie
Dla początkujących osób dawkowanie wynosi od 200-250 mg, powinno być stosowane co 5 dni, średnio zaawansowane osoby zazwyczaj stosują dawkę 300 do 500 mg, a zaawansowane od 500 do 1000 mg, nie wolno przekraczać tej przeciętnej dawki, ponieważ może się to wiązać z bardzo szkodliwym wpływem na organizm. Maksymalne dawkowanie zaleca się jedynie osobom, które mają duże doświadczenie w stosowaniu tego typu produktów. Dawkowanie to uwzględnia bowiem dość ciężki program ćwiczeń.

Czas kuracji wynosi około 3 miesiące, nie wolno przekraczać 12 tygodni. Już po upływie dwóch tygodni widać pierwsze efekty, najbardziej zauważalne dopiero po trzech tygodniach. Środek ten można łączyć z metanabolem i nandrolonem. Środek ten należy brać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w ulotce.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wymienia się: trądzik, ginekomastia, wypadanie włosów, obrzęki, podniesione ciśnienie, hirsutyzm.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml