Sterydy.net.pl | anaboliki, peptydy, koksy

Anadur jest sterydem blisko spokrewnionym z Deca Durabolin.

Podstawę w obu preparatch stanowi 19 - nor - testosteron lub bardziej znany jako nandrolon. Zasadowy związek jest podobny do testosteronu, wyjątkiem jest braku atomu węgla w 19 - tej pozycji. Efektem związku 19 - nor - testosteronu jest bardzo niska konwersja do estrogenu, a wyższa siła wiązania z receptorem anabolicznym (AR). Różnica między Deca Durabolin, a Anadurem jest taka, że ten drugi zawiera ester heksyloksypenylopropionowy co czyni ten steroid bardzo powolnie działającym (najwolniejszym ze wszystkich związków nandrolonowych).

Anadur nie jest powszechnie występującym sterydem, podobnie jak Deca Durabolin dedykowany jest osobom, które oczekują stopniowych przyrostów z mniejszymi efektami ubocznymi.

Produkt ma kilka cech, którymi różni się od Deki.

Jest najdłużej działającym nandrolonem - już po jednej iniekcji substancja pozostaje efektywna przez 4 tygodnie. Wiadomo, że podczas cyklów sterydowych organizm potrzebuje więcej białka, jednak efekty nandrolonu zależą od białka, w większym stopniu, niż w przypadku innych tego typu preparatów. Preparat nie powoduje takiego zatrzymywnia wody jak klasyczna Deka, dlatego niektórzy kulturyści preferują Anadur podczas przygotowań do zawodów.

Podczas tej fazy zaleca się połączonenie z silnym sterydem androgennym (np. Parabolan), bo efekt jest za niski, aby uchronić stosującego przed utratą mięśni w wyniku przetrenowania i ostrej diety. Jest to środkiem, który nadaje się do zażywania przez kobiety. W dawce 50 - 100 mg, co 10 dni nie daje objawów maskulinizacji. Sportsmenki stosują go często w połączeniu z preparatami w tabletkach: winstrolem / primabolanem. Mężczyźni nie muszą używać takich połączeń, Anadur aromatyzuje słabo i rzadko wywołuje ginekomastię. Jeżeli chodzi o dawkowanie, dobre efekty można zaobserwować przy dawce 200 mg co 10 dni (przy Dece są to okresy krótsze, tygodniowe). Anadur działa długotrwale i pozwala dłuższe odstępy.

Skutki uboczne

Minusy stosowania są mniejsze, niż w przypadku Deki. Anadur może być zażywany bez zamartwiania się o wątrobę. Jest bardzo złożonym sterydem, poprawiającym ogólna kondycję i samopoczucie.