Andractim DHT

Andractim DHT ma znacznie silniejsze działanie niż testosteron, zarówno anaboliczne, jak i androgenne.

Ma przy tym kilka możliwych nieprzyjemnych skutków ubocznych i kilka niedogodności związanych z formą podawania. Oczywiście jest i kilka możliwych korzyści wynikających z jego zastosowania, o jednych i drugich, a także o sposobie użycia poniżej.

Bohater od kuchni

Warto wiedzieć, że czysty Andractim DHT jest bardzo złym wyborem. Biorąc pod uwagę anaboliczne / androgenne możliwości, wydawać się może bardzo dobrym sterydem anabolicznym. W rzeczywistości to, co dzieje się z DHT w organizmie, jest dalekie od założonych celów. Andractim DHT to niearomatyzujący androgen, a to oznacza, że w ogóle nie przekształca się w estrogen. Jest to o tyle ważne, że estrogeny hamują wytwarzanie LH, co stanowi czynnik obciążający w obniżaniu endogennej produkcji testosteronu.

Andractim DHT nie będzie hamował ani produkcji LH ani wytwarzania testosteronu, w niektórych przypadkach może nawet hamować działanie estrogenu. To dobra wiadomość, ale niestety, jest pewien problem. Organizm redukuje DHT do nieaktywnych metabolitów za pośrednictwem enzymu dehydrogenazy 3 – alfa – hydroksysteroidowej. Proces redukcji zachodzi zanim wiele z nich może dotrzeć do receptorów androgenowych w tkance kostnej, w ten sposób nie dociera do mięśni. Stąd jest tak wiele różnych odmian DHT na rynku, od Anadrolu 50 do Anavaru, z tak wieloma różnymi zastosowaniami. Z tych środków Andractim ma najbardziej unikalne zastosowanie. Andractim powstał z myślą zwalczania ginekomastii i … polepszania męskiego nasienia.

Andractim Testosterone Gel

Co do sposobu użycia preparatu w walce z ginekomastią: trzeba kilka razy dziennie pocierać żelem brodawki. Może być to dość kłopotliwe dla kogoś, kto na przykład nie ma możliwości, żeby w pracy wychodzić do toalety na taki rodzaj aplikacji. Andractim jest miejscowym żelem. Tuba preparatu zawiera ok. 80 dawek po 25 mg dawki DHT. Szybkość wchłaniania jest podobna do żelu testosteronowego.