Sterydy.net.pl | anaboliki, peptydy, koksy

Andropen 275 jest pięcioestrową mieszanką testosteronu, którego producentem jest British Dragon.

Rywalem Andropenu w walce o popularność jest Sustanon (powszechnie stosowany kiedyś w leczeniu niepłodności). Obydwa produkty są adresowane do kulturystów i sportowców. 

Andropen ma w swoim składzie pięć głównych składników, które zebrano dla sportowców i kulturystów:

  • - 20 mg octanu testosteronu
  • - 75 mg testosteronu cypionianu,
  • - 90 mg dekanianu testosteronu
  • - 45 mg propionianu testosteronu
  • - 45 mg fenylopropionianu,

wszystko zamknięte w 20 ml butelce. Ta opatentowana mieszanka składników i estrów pozwala Andropenowi 275 lepiej wiązać się na poziomie komórkowym. Kulturyści i inni używający tego produktu zazwyczaj stosują 10 - tygodniowy harmonogram. Przez 10 tygodni przyjmują produkt, do tego przestrzegają ścisłej diety i trzymają się planu treningowego, a następnie przechodzą na inny testosteron, który stosują przez sześć do dziesięciu tygodni. Trzymanie się harmonogramu włączania i wyłączania pozwala uzyskać najlepsze korzyści z zastosowania preparatu bez martwienia się o możliwe skutki uboczne. Według opinii użytkowników, środek zapewnia przyrost mięśni. Tyle, że jak wszystkie produkty testosteronu, Andropen 275 przekształca się w estrogen w organizmie i może powodować ginekomastię oraz zatrzymywanie wody. Aby zapobiec retencji niektórzy sięgają po leki moczopędne. Wielu kulturystów sięga po kombinację: Andropen 275, hormonu wzrostu i tyroksynę. Oprócz działań, które określają cechy płciowe testosteron wykazuje też ogólne działanie anaboliczne, zwiększa syntezę białek. Pod wpływem pięcioskładnikowego mixu testosteronu masy ciała zwiększa, a spada wydalanie mocznika. Przyrost masy ciała jest stopniowy, ale znaczący. Można oczekiwać co najmniej 15 - 25 kg w czasie 2 - 3 cykli (miesięcy). Preparat ma też inną ważną cechę, może znacznie zwiększyć wytrzymałość podczas ćwiczeń i spowodować spontaniczne wybuchy energii. To wynik jego wpływu na czerwone ciałka krwi i zwiększonej zdolność przenoszenia tlenu.

Andropen 275 stosuje się domięśniowo. Zazwyczaj wstrzykuje się go cotygodniowo w obszar pośladków. Dawka początkowa wynosi około 250 mg / tydzień i stopniowo zwiększa się w każdym cyklu. Niektórzy sięgają po duże dawki - około 1000 mg / tydzień. Po wstrzyknięciu, mix testosteronu utrzymuje się w organizmie przez około miesiąc. Dla większości kulturystów, tygodniowe dawki 250 - 500 mg powinny być wystarczające.

Andropen 275 podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, może wywoływać skutki uboczne. Niepożądane objawy występują dość rzadko, ryzyko rośnie gdy preparat stosowany jest przez długi czas. Mogą to być: ogólne zmęczenie, wahania nastroju, niepokój, bezsenność, ginekomastia, łysienie, impotencja, retencja wody, zmiany w aktywności enzymów wątrobowych, zanik jąder, trądzik. Są doniesienia o rzadkich przypadkach niewydolności wątroby i nowotworów. Większość z tych działań niepożądanych znika wraz z odstawieniem preparatu.