Deposterona

Deposterona jest interesującym związkiem w grupie, która skupia mieszanki testosteronu.

To preparat testosteronowy, który może nie jest liderem skuteczności i szybkości działania, ale też nie ciągnie się za nim długi ogon skutków ubocznych. Za tą rekomendacją stoi niska koncentracja.

Skład Deposterona przedstawia się następująco:

  • Testosteron Walerianian: 12 mg
  • Octan testosteronu: 12 mg
  • Undekanian testosteronu: 36 mgs (w sumie 60 mg testosteronu na ml)

Deposterona jest opartą na oleju mieszanka estrów testosteronu do wstrzykiwania domięśniowego. To nic innego, jak estry testosteronu w strzykawce, mieszanka krótkich i długich estrów, w bardzo niskiej koncentracji. Sportowiec mocno ukierunkowany na szybkie efekty nie będzie zbyt zachwycony tym mixem.

Deposterona dostępny jest w fiolce 10 ml, w pudełkach po 12 sztuk. Problem polega na tym, że trzeba zastosować butelkę Deposterona na tydzień, żeby uzyskać mocny rezultat. Nie jest tak źle, jeśli do towarzystwa pojawi się preparat typu Masteron.

Deposterona to w sumie dobrej jakości mieszanka testosteronu, która wykorzystuje estry o różnych długościach. Poziom testosteronu jest stosunkowo niski, tak więc użytkownicy muszą strzelać raz w tygodniu, co jest o tyle w porządku, że Deposterona jest też stosunkowo tania.

W celach kulturystycznych iniekcje Deposterona odbywają się co najmniej raz w tygodniu, w dawce 120 – 360 mg (2 – 6 ml). Podzielenie dawki tygodniowej na dwie lub więcej aplikacji może zmniejszyć objętość wtrysku. Cykle wynoszą zwykle od 6 do 12 tygodni. Jest to poziom wystarczający dla zapewnienia zauważalnych przyrostów siły, rozmiaru i wielkości mięśni. Mix testosteronu jest wszechstronny i może być w zależności od pożądanego efektu, łączony z wieloma innymi anaboliczno androgennymi steroidami.

Deposterona nie jest zalecana dla kobiet. Podnoszenie wydajności dzięki silnemu działaniu androgenu, wiąże się z ryzykiem wirilizujących efektów ubocznych.

Deposterona jest znana z produkcji w Meksyku. Preparat zawiera niskie stężenie sterydów, dlatego popyt na niego nie jest duży, stąd trudności z dostępem.