Metylo – D (metylodienolon)

Methyl-D (substancja aktywna – methylodienolon),  to pochodna nandrolonu występująca w wersji doustnej. Właściwości i skutki uboczne sterydu są podobne do jego bardziej popularnej wersji Deca – Durabolin (Deca). Jak na preparaty z tej samej  rodziny sterydów anabolicznych przystało, wiele z tego, co dotyczy Deca, można też powiedzieć o Metylo-D. Wyjątkiem jest jego androgeniczna natura, która w większym stopniu przypomina testosteron. Jak zostało klinicznie udowodnione Metyl-D jest 5 razy silniejszy niż legendarny  Dianabol, steryd anaboliczny promujący przyrost masy i siły. Metylo-D ze względu na podobieństwo do nandrolonu mniej zatrzymuje wodę w organizmie i daje wyższą jakość mięśni, podobną do Deca.

Formularz sterydowy

Metylo-D oraz jego obecni i dawni kuzyni chemiczni, tacy jak Methyl-1-Testosteron, 1-AD, Superdrol, Havoc i wiele innych, wchodzi w zakres grupy „szarych leków”, które nie są dostępne na receptę. Wszystkie generują prawdziwe efekty  steroidów, chociaż nigdy nie zostały zatwierdzone przez FDA, nie były sprzedawane na receptę. Metyl – D nie jest już dostępny na rynku, ale trafił  do obrotu w Stanach Zjednoczonych pod nazwą własną jako suplement żywieniowy dla sportowców i sprzedawany był w tabletkach po 1 mg steroidu.

Właściwości / wskazania

Aby poznać wskazania i cele metylo-D należy przeanalizować profil Deca-Durabolin.

Skutki uboczne

Informacje o skutkach ubocznych metylo – D  zawiera profil propionianu testosteronu.

Informacje dodatkowe

Methyl-D jest dobrym towarzyszem do promowania wielkości i siły z każdym z testosteronów (propionian, cypionian i enanthate), do których często dołącza się Dianabol, Trenbolon czy Halostestin. Methyl – D sprawdzi się także w  testosteronowych cyklach cięcia, z użyciem oralnego Turinabolu, Primobolanu, Winstrolu, Equipoise i Oxandrolone.

Klasyfikacja

Skład chemiczny: 17a-Metylo-17b-Hydroksyestra-4,9,11-Trien-3-on

Producent: różny

Skuteczna dawka:

– (mężczyźni): 2 – 10 mg / dzień

(kobiety): niezalecane

Okres półtrwania: 12 godzin

Czas detekcji: nieznany

Stosunek anaboliczno / androgenny: 1000 / 200 – 300