Nandrabolin (mix Metanolu z Nandrolonem)

Nandrabolin stanowi weterynaryjną mieszankę steroidów, która składa się z 45 mg / ml dipropionianu metandriolu oraz  30 mg / ml dekanianu nandrolonu.

Środek, który występuje  w Kanadzie i Europie składem jest niemal identyczny z produkowanych w Australii  sterydem o nazwie Tribolin (Tribol 75 – składa się z 40 mg / ml dipropionianu metandriolu i 35 mg / ml dekanianu nandrolonu). Proporcje związków są prawie identyczne i przynoszą dokładnie takie same wyniki anaboliczne i androgenne. Methylandrostenediol, w skrócie Methandriol, jest sterydem anabolicznym, pochodną DHT (dihydrotestosteronu). Został zaliczony do grupy sterydów, które mają słabe właściwości anaboliczne i androgenne, ogólnie ma opinię zbyt łagodnego, aby można go było wykorzystać jako środek samodzielny. W połączeniu z innymi związkami może okazać się jednak doskonałym pomocniczym środkiem anabolicznym.

Nandrabolin jest preparatem steroidów olejowych do iniekcji (wstrzykiwań) domięśniowych.

W jego skład wchodzi 45 mg / ml dipropionianu metandriolu i 30 mg / ml dekanianu nandrolonu. Łatwo policzyć, że całkowita zawartość steroidów wynosi 75 mg / ml. Zwykle występuje w fiolkach wielokrotnych zawierających 10 mg / ml.

Właściwości, skutki uboczne

Aby poznać wskazania i możliwe efekty  uboczne, które mogą wiązać się ze stosowaniem  Nandrabolin warto prześledzić profil Deca Durabolin. Nandrabolin, mimo że ma bardzo podobne działanie do DECA, to efekty anaboliczne są o około 40 % słabsze. Ten steryd jest więc złym samodzielnym wyborem do celów kulturystycznych.

Informacje dodatkowe

Niezależnie jakie cele przyświecają użytkownikowi, Nandrabolin powinien być łączony z testosteronem. Co do zastosowania: Nandrabolin jako dość wszechstronnie działający steryd poprawia zarówno cykle cięcia i zyski, dobrze komponuje się ze wszystkimi innymi związkami, w tym z tak popularnymi anabolikami jak Equipoise, Halotestin, Primobolan, Oral Turinabol, Dianabol, Trenbolon, Anavar oraz  Winstrol.

Profil Nandrabolinu

Skład chemiczny:

Nandrolone phenylpropionate + Methylandrostenediol Dipropionate (methandriol) blend

Baza nandrolonowa + ester fenylopropionianowy (lub odpowiednio ester dekanianowy, lub estrowy cyjanianowy)

Producent: RWR

Dawka skuteczna:

– (mężczyźni) 200 – 400 mgs / tydzień

– (kobiety): 50 – 100 mgs / tydzień

Aktywność: 14 dni

Czas detekcji: do 18 miesięcy

Stosunek anaboliczno / androgenny: 125 / 37